KKK

Siit lehelt leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele. Kui teil peale KKK-ga tutvumist on jätkuvalt küsimusi meie toodete või teenuste kohta siis võtke julgelt ühendust meie klienditoega. Kontaktid on leitavad siit!

Jõudis kohale tellimus aga osa asju puudu?

Võimalik, et tooted saadeti mitme pakiga ning teine pakk tuleb sellisel juhul mõne aja jooksul järgi. Täpsustamiseks võtke ühendust meie klienditoega!

Ärikliendina sooviks paremaid hindu ja mugavamat tellimust?

Vali ülevalt menüüst B2B keskkond ja registreeri end meie ärikliendiks. Ärikliendiks on mõistlik registreerida, kui tellite valgusteid ja valgusallikaid projekti- või edasimüügiks.

Palju maksab transport?

Tarne hind on üle Eesti sama ning on alates 250€ tellimusest tasuta. Pakiautomaatide ja kulleri hinnad jäävad vahemikku 3€-5€. Täpsemalt saate lugeda Transpordi tingimuste lehelt.

Kas me oleme usaldusväärne e-pood?

Eled.ee kuulub Commerce Trading OÜ e-poodide grupi alla. Tänu sellele on e-pood turvaline, firma usaldusväärne ning võite kindel olla, et meilt ostes ei jää te oma rahast ilma. Saad lugeda meie kohta lähemalt siit!

Kiiresti mu kaup kohale jõuab?

Üldiselt on eled.ee e-poes täpne tarneaeg märgitud toote kirjelduses ja ka Transpordi tingimuste lehel.

Kaugel on mu saadetis?

Kui tarneaeg on möödunud või tunnete lihtsalt huvi tellimuse staatusest siis võtke meiega julgelt ühendust aadressil info@eled.ee või kiirete küsimuste korral helistage (+372) 5 3333 121.

Saatsin e-maili, kuid pole veel vastust saanud?

E-mailidele vastame üldjuhul tööpäevadel esimesel võimalusel, kuid kiirete küsimuste korral on 24/7 klienditugi saadaval numbril (+372) 5 3333 121.

Kas kaup on teil kohapeal olemas ja kas saaks järgi tulla?

Meie esinduses on piiratud valik, kuid me saame väljastada kaupu kontorist, kui teil peaks olema selleks vajadust. Kauba tarneaeg seetõttu aga ei muutu ning tuleks oodata kinnitust, et kaup on ootel ja võib järele tulla.

Tellitud toode ei sobi mulle?

Kui kaup teile mistahes põhjusel ei sobi siis palun täitke taganemisavaldus, mis on leitav siit!

Soovin üksikut toodet, kuid müügis on ainult komplekt. 

Kui toode ei ole eraldi leitav meie e-poest siis sellisel juhul ongi tegu tootekomplektina ning meil ei ole võimalik neid üksikult tellida.

Jäta kommentaar

etEstonian
etEstonian